794 790 610

pn-pt: 16:00-19:00, sob: 10:00-14:00

Witaj!

Gabinet weterynaryjny „Dobry Weterynarz” powstał
w 2015 roku dzięki współpracy ludzi, którzy z pasją, sercem oraz pełnym profesjonalizmem podchodzą do swojego zawodu. Mamy nadzieję, że wspólnie udało nam się stworzyć miejsce o przyjaznej i ciepłej atmosferze w którym odnajdą Państwo wszystko co niezbędne dla zapewnienia Państwa podopiecznym długiego i szczęśliwego życia w pełnym zdrowiu.

Aktualności

No posts to this blog.

Co możemy zrobić dla Twojego pupila?

profilaktyka.svg
Profilaktyka
endokrynologia.svg
Badania laboratoryjne
chrurgia_stomatologia.svg
Chirurgia Stomatologia
interna.svg
Interna
studio_urody.svg
Studio urody
wizyta_domowa.svg
Wizyty domowe

W naszym gabinecie wszystkie zabiegi wykonywane są w miłej i przyjaznej atmosferze. Tutaj dobrze czują się wszyscy odwiedzający nas Pacjenci - są bowiem traktowani z godnością, miłością oraz profesjonalnym wyczuciem.

Polecane artykuły

No posts to this blog.

Twój zwierzak jest w dobrych rękach!

lek. wet. Urszula Rajpold

Absolwentka wydziału medycyny weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.  Już w trakcie studiów spędzała wiele godzin pracując jako wolontariusz w działających przy uczelni specjalistycznych klinikach weterynaryjnych, ucząc się i nabierając doświadczenia od najlepszych polskich i zagranicznych specjalistów, pomagała organizować konferencje naukowe jak również sama uczestniczyła jako prelegent w zagranicznych sympozjach naukowych.
Aktywnie uczestniczy w konferencjach i warsztatach naukowych nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje. Jej empatia i zaangażowanie w sprawy pacjentów przyciągają do niej klientów od pierwszego dnia jej samodzielnej pracy.

Dorota Sitko – technik weterynarii, groomer

Dyplomowany groomer, uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Specjalistka od „trudnych przypadków”, potrafi „dogadać się” z każdym czworonogiem. Swój zawód traktuje z pasją. Jej prace charakteryzuje duży estetyzm. Swoim podejściem do zwierząt sprawia, że wizyta w salonie groomerskim jest chwilą relaksu i przyjemnym doświadczeniem.  Prywatnie właścicielka dwóch cudownych psów i kota. Jej pasją są zawody dogtrekingowe.

Dorota